REZERVACE UBYTOVÁNÍ - BAMAKO CHŘIBSKÁ

MÍSTO, KDE VÁM NEBUDE NIC CHYBĚT

APARTMÁNY BAMAKO CHŘIBSKÁ

U nás vám nic nebude chybět. Dopřejte si dostupný komfort v srdci čarokrásné přírody.

Vyplňte prosím nezávaznou rezervaci a my se vám obratem ozveme. Děkujeme.

Powered by BreezingForms

LUŽICKÉ HORY A ČESKÉ ŠVÝCARSKO

ZAŽIJTE NEZAPOMENUTELNÉ

Ať už se rozhodnete pro pěší turistiku, horskou cyklistiku nebo jen klidný piknik v náručí přírody, okolí vás nepřestane udivovat. Zdejší příroda je jedno z nejmalebnějších a nezapomenutelných přírodních území České republiky, je pravým rájem pro milovníky přírody a dobrodružství.
Image
Už samotná představa možnosti relaxace a odpočinku v soukromé sauně přímo ve vašem ubytování byla lákavá, a musím říct, že očekávání byla plně naplněna. Ubytování samo o sobě bylo pohodlné, prostorné a vybavené veškerým potřebným vybavením. Rozhodně doporučuju.
Velmi příjemné a útulné ubytování v "romantice u krbu". Krásný velký apartmán s obří krytou terasou a krbem, který deštivou dovolenou promění v útulný a pohodový relax :-) V apartmánu je vše, co člověk potřebuje - jako byste jeli na chatu. Paní majitelka je velmi příjemná a ochotná. Vždy se sem budeme rádi vracet.
Vřele doporučujeme a nemůžeme vynachválit. Krásné prostorné moderní apartmány, v podstatě nově vybavené, vše maximálně čisté. Milí a ochotní majitelé. Umístění přímo na náměstí v Chřibské. Možnost úschovy kol zdarma, či posezení na kryté terase. Rádi se vrátíme.
Všechny apartmány penzionu Bamako mají vlastní sociální zařízení, vybavenou kuchyň s jídelnou, satelitní TV s DVD přehrávačem, WiFi internet zdarma a samostatné ložnice. Interiér je laděn do moderního stylu s dostatkem prostoru a soukromí pro všechny věkové generace.